2ο ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Β. Αιγαίου
Τρίτη Μάρτιος 19, 2024

Συντονιστές Εκπαιδευτικού Έργου 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Β. Αιγαίου

Κωδικός Ονοματεπώνυμο Έδρα Σχολεία ευθύνης e-mail
ΠΕ60 Νηπιαγωγών ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Χίο Όλα τα Νηπιαγωγεία Γενικής Αγωγής/Εκπαίδευσης που ανήκουν στην περιφέρεια του 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Βορείου Αιγαίου. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΠΕ70 Δασκάλων

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Χίο Όλα τα Δημοτικά Γενικής Αγωγής/Εκπαίδευσης που ανήκουν στην περιφέρεια του 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Βορείου Αιγαίου (Χιο)

ΠΕ02 Φιλολόγων ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, Χίο
Γυμνάσια: 1ο Χίου, 2ο Χίου, Βροντάδου, Καλαμωτής, Καρδαμύλων , Πυργίου Ψαρών (με Λ.Τ.) ,  Οινουσσών(με Λ.Τ.), Μουσικό  Χίου (με Λ.Τ.) και Φούρνων (με Λ.Τ.)
ΓΕ.Λ.: 3ο Χίου, Βροντάδου, Καρδαμύλων
ΕΠΑ.Λ.:  Καρδαμύλων, Οινουσσών
Σάμου Εσπερινό ΕΠΑ.Λ. Σάμου
Ε.Κ. Σάμου
Εσπερινό ΕΠΑ.Λ. Σάμου
Μαυρογένειο ΕΠΑ.Λ. Σάμου
1ο Πειραματικό Γυμνάσιο Βαθέος
ΠΕ03 Μαθηματικων ΤΑΜΒΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Χίο 3ο Γυμνάσιο Χίο
1ο ΓΕ.Λ. Χίουυ
1ο ΕΠΑ.Λ. Χίου
Ε.Κ. Χίου
Σάμου Γυμνάσιο Καρλοβασίου
ΓΕ.Λ. Καρλοβασίου
ΕΠΑ.Λ. Καρλοβάσου
ΠΕ04 Φυσικών ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ Χίο Γυμνάσιο Βολισσού
2ο ΓΕ.Λ. Χίου
Όλα τα Ε.Κ.Φ.Ε. που ανήκουν στην περιφέρεια του 1ου και 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Βορείου Αιγαίου.
Σάμου Γυμνάσια: 2ο Σάμου, Πυθαγορείου,Ευδήλου, Ραχών
ΓΕ.Λ.: Πυθαγορείου, Ευδήλου
ΕΠΑ.Λ.: Ευδήλου
ΠΕ06 Αγγλικής Γλώσσας ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χίο Γυμνάσια: 4ο Χίου, Κάμπου ,Εσπερινό(με Λ.Τ.) Χίου
ΕΠΑ.Λ.: 1ο Βροντάδου, Εσπερινό ΕΠΑ.Λ. Χίου
Ικαρία Γυμνάσιο Αγ. Κυρήκου
ΓΕ.Λ. Αγ. Κηρύκου

ΠΕ79 Μουσικής

ΤΣΕΡΠΕ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ Χίο Μουσικά Σχολεία Χίου και Σάμου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

ΠΕ86 Πληροφορικής

ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ Χίο
Γυμνάσια: 3ο Χίου, Βολισσού (με Λ.Τ.), Οινουσσών (με Λ.Τ.), Εσπερινό (με Λ.Τ.)
ΓΕ.Λ.: 2ο Χίου, Μαραθόκαμπου, Πυθαγορείου
ΕΠΑ.Λ.: Οινουσσών, Εσπερινό, Ιδιωτικό TEENS
Ε.Κ.: 1ο Ε.Κ. Χίου.
ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΝΤΑΞΙΑΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ Χίο Όλες τις Σ.Μ.Ε.Α.Ε. Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Χίου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΝΤΑΞΙΑΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΧΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σάμος Όλες τις Σ.Μ.Ε.Α.Ε. Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Σάμου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.