Πέμπτη Απρίλιος 25, 2024

Ανάρτηση προσωρινών αναλυτικών πινάκων μοριοδότησης για την πρόσληψη προσωρινών αναπληρωτών και ωρομισθίων από τους κλάδους ΕΕΠ και αναπληρωτών από τον ΕΒΠ για το σχολικό έτος 2015 -16 (17-9-2015)

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Βορείου Αιγαίου ανακοινώνει ότι στη Μυτιλήνη σήμερα 17 Σεπτεμβρίου 2015 και σύμφωνα: α) με τη με αριθμ. πρωτ. 126653/Δ3/06-05-2015 (AΔΑ:7Δ0Χ465ΦΘ3-Ζ4Ζ) πρόσκληση του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ., με θέμα: «Πρόσκληση υποψηφίων για πρόσληψη προσωρινών αναπληρωτών και ωρομισθίων από τους κλάδους του Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) και αναπληρωτών από τον κλάδο ΔΕ1 Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (Ε.Β.Π.) για τις Σ.Μ.Ε.Α.Ε. και τα ΚΕ.Δ.Δ.Υ. για το σχολικό έτος 2015- 2016και β) τη με αριθμ. 5η/16-09-2015 Πράξη του Περιφερειακού Υπηρεσιακού Συμβουλίου Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Π.Υ.Σ.Ε.Ε.Π.) Βορείου Αιγαίου με θέμα: «Συνάφεια των μεταπτυχιακών διπλωμάτων ειδίκευσης των υποψηφίων αναπληρωτών Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΕΕΠ)», αναρτήθηκαν οι προσωρινοί αναλυτικοί Πίνακες μοριοδότησης για την πρόσληψη προσωρινών αναπληρωτών και ωρομισθίων από τους κλάδους Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΕΕΠ) και αναπληρωτών από τον κλάδο ΔΕ1 Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (ΕΒΠ) για τις Σ.Μ.Ε.Α.Ε. και τα ΚΕ.Δ.Δ.Υ. για το σχολικό έτος 2015 -16.

Σύμφωνα με την ανωτέρω (α) σχετική πρόσκληση του Υ.ΠΑΙ.Θ., ορίζεται προθεσμία δύο (02) εργάσιμων ημερών, για την υποβολή από τους υποψηφίους τυχόν ενστάσεων επί των προσωρινών Πινάκων.

Δελτίο τύπου

Προσωρινοί πίνακες μοριοδότησης