Παρασκευή Μάρτιος 29, 2024

Πρόσκληση για υποβολή δικαιολογητικών για πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου (ΙΔΟΧ), για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών Σχολικής Μονάδας Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (ΣΜΕΑΕ) της Π.Δ.Ε. Βορείου Αιγαίου

Η Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Βορείου Αιγαίου, σύμφωνα με την αριθμ. πρωτ. 4262/16-07-2018 ΣΟΧ 1/2018 ΑΝΑΝΟΙΝΩΣΗ με ΑΔΑ:ΩΡ7Ο4653ΠΣ-ΙΥ6, προσκαλεί όσους επιθυμούν να προσληφθούν, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου (ΙΔΟΧ), για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών Σχολικής Μονάδας Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (ΣΜΕΑΕ) της Περιφερειακής Διεύθυνσης Εκπαίδευσης Βορείου Αιγαίου του Υπουργείου Παιδείας, Έρευνας & Θρησκευμάτων.

Δελτίο Τύπου

Ανακοίνωση υπ' αριθμ. ΣΟΧ 2/2018 για τη Σύναψη ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

Παράρτημα 30-3-2017

Έντυπο αίτησης