Παρασκευή Απρίλιος 19, 2024

Ανακοίνωση του ΠΥΣΕΕΠ Βορείου Αιγαίου (16 Οκτωβρίου 2018)

Το Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΠΥΣΕΕΠ) Βορείου Αιγαίου σας ανακοινώνει ότι μετά τη χορήγηση έξι (6) πιστώσεωνγια πρόσληψη Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) κλάδου ΠΕ25 Σχολικών Νοσηλευτών της Περιφερειακής Δ/νσης Π/θμιας & Δ/θμιας Εκπ/σης Βορείου Αιγαίου στα πλαίσια της Πράξης ΕΣΠΑ «Πρόγραμμα Εξειδικευμένης Εκπαιδευτικής Υποστήριξης για την Ένταξη Μαθητών με Αναπηρία ή και Ειδικές Εκπαιδευτικές Ανάγκες, σχολικό έτος 2018-2019 με Κωδικό ΟΠΣ 5031892», καλεί τους υποψήφιους αναπληρωτές κλάδου ΠΕ25 Σχολικών Νοσηλευτών να υποβάλουν δήλωση προτίμησης στα κατωτέρω λειτουργικά κενά.Η παρούσα δήλωση προτίμησης θα πρέπει να συμπληρωθεί με βάση τη σειρά των νήσων στην αρχική αίτηση του Απριλίου ή την επικαιροποιημένη του Ιουλίου.

Η προθεσμία υποβολής δηλώσεων ορίζεται από σήμερα, Τρίτη 16 Οκτωβρίου 2018 έως και αύριο, Τετάρτη 17 Οκτωβρίου 2018.

Ανακοίνωση του Περιφερειακού Υπηρεσιακού Συμβουλίου Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΠΥΣΕΕΠ) Βορείου Αιγαίου

Δήλωση προτιμήσεων και ατομικά στοιχεία