Δελτία Τύπου
Πέμπτη Απρίλιος 25, 2024

Δελτίο τύπου - Διοργάνωση επιμορφωτικού σεμιναρίου Ειδικής Αγωγής στη Μυτιλήνη (2-6-2014)

Διοργανώνεται  επιμορφωτικό σεμινάριο που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 12-6-2014 στο 10ο Δημ. Σχολείο  Μυτιλήνης, Σ. Χουτζαίου 18, από 9.00 έως 15.00 προς τους Δντές των ΣΜΕΑΕ και ΣΔΕΥ   της Πρωτοβάθμιας  και Δευτερβάθμιας Εκπαίδευσης Β. Αιγαίου  καθώς και προς το Ειδικό Εκπαιδευτικό προσωπικό (Μόνιμους και Αναπληρωτές ψυχολόγους και κοινωνικούς λειτουργούς Β. Αιγαίου), με συντονιστή τον Καραβοκύρη Κων/νο, Σχολικό  Σύμβουλο ΕΑΕ 15ης Περιφέρειας Β. Αιγαίου  και το παρακάτω ειδικό εκπαιδευτικό προσωπικό που απαρτίζουν την επιμορφωτική ομάδα: Καλέσογλου Νικόλαο, Προϊστάμενο ΚΕΔΔΥ Λέσβου, Μπαλοδήμου Σοφία, Ψυχολόγο του ΚΕΔΔΥ Λέσβου και Γιαβρίμη Μαρίνα, Κοινωνική λειτουργό του ΚΕΔΔΥ Λέσβου.

Μπορείτε να δείτε το δελτίο τύπου εδώ