ΠΡΟΤΥΠΑ & ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
Τετάρτη Απρίλιος 24, 2024

Ανακοινώνουμε τους Πίνακες αξιολόγησης δεκτών και μη δεκτών εκπαιδευτικών για τα Πρότυπα και Πειραματικά Σχολεία Βορείου Αιγαίου και επισημαίνουμε το εξής:

Οι υποψήφιοι μέσω της πλατφόρμας των αιτήσεων έχουν πρόσβαση στην αίτησή τους, όπου μπορούν να δουν αν έγινε δεκτή ή μη δεκτή. Παρέχεται η δυνατότητα υποβολής ένστασης που αφορά το χαρακτηρισμό της αίτησής τους ως δεκτή ή μη δεκτή αποκλειστικά μέσω της πλατφόρμας των αιτήσεων και από την Τετάρτη 28/7/21 το πρωί μέχρι την Παρασκευή 30/7/21, στις 15:00.

Πίνακες αξιολόγησης δεκτών εκπαιδευτικών για τα Πρότυπα και Πειραματικά Σχολεία Βορείου Αιγαίου

Πίνακες αξιολόγησης μη δεκτών εκπαιδευτικών για τα Πρότυπα και Πειραματικά Σχολεία Βορείου Αιγαίου