Διαγωνισμοί - Προγράμματα
Τρίτη Οκτώβριος 19, 2021

Εκπαιδευτικά προγράμματα του Ιδρύματος Αικατερίνης Λασκαρίδη (20-7-2015)

Σας γνωστοποιούμε ότι το Ίδρυμα Αικατερίνης Λασκαρίδη κατά το σχολικό έτος 2015-2016 θα υλοποιήσει εκπαιδευτικά προγράμματα για τους μαθητές Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.

Η υλοποίηση των προγραμμάτων θα γίνει σε συνεννόηση των υπευθύνων του Ιδρύματος με τους Διευθυντές και τους Συλλόγους διδασκόντων των σχολικών μονάδων.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενες σχολικές μονάδες μπορούν να επισκέπτονται την ηλεκτρονική διεύθυνση www.laskaridou.gr ή να επικοινωνούν με την υπεύθυνη των προγραμμάτων κ. Καλή Κυπαρίσση στα τηλ. 210-4297540-1-2.