Διαγωνισμοί - Προγράμματα
Τρίτη Οκτώβριος 19, 2021

Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα Ιστορίης Επίσκεψις (8-9-2015)

Σας γνωρίζουμε ότι το Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει το Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα «Ιστορίης Επίσκεψις. Μία επαναπροσέγγιση της Ιστορίας, των προβλημάτων και των μεθόδων της». Το πρόγραμμα θα πραγματοποιηθεί στην Αθήνα από 2 Οκτωβρίου 2015 έως και 7 Νοεμβρίου 2015 και μπορούν να το παρακολουθήσουν εκπαιδευτικοί Δ/θμιας Εκπ/σης κλάδου ΠΕ02, εκτός ωρών λειτουργίας του σχολείου και χωρίς δαπάνη για το δημόσιο, Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το Πρόγραμμα και τις αιτήσεις συμμετοχής οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα http://www.arch.uoa.gr/.