Διαγωνισμοί - Προγράμματα
Τρίτη Οκτώβριος 19, 2021

9οι Πανελλήνιοι Αγώνες Κατασκευών και Πειραμάτων Φυσικών Επιστημών (27-11-2015)

Σας γνωστοποιούμε ότι οι 9οι Πανελλήνιοι Αγώνες Κατασκευών και Πειραμάτων Φυσικών Επιστημών με θέμα: «Εφευρίσκοντας το μέλλον στην εκπαίδευση των Φυσικών Επιστημών», που διοργανώνονται από την Ελληνική Συντονιστική Επιτροπή του Ευρωπαϊκού προγράμματος «Οι Φυσικές Επιστήμες στο Προσκήνιο-Ευρώπη» και το Εργαστηριακό Κέντρο Φυσικών Επιστημών (Ε.Κ.Φ.Ε.) Αιγάλεω,θα πραγματοποιηθούντηνΠαρασκευή 11 και τοΣάββατο 12 Νοεμβρίου 2016 στοΕ.Κ.Φ.Ε. Αιγάλεω (Σχολικό συγκρότημα 6ου ΓΕ.Λ. Αιγάλεω, Μίνωος και Προόδου 1, Αιγάλεω). Στην εκδήλωση μπορούν να συμμετάσχουν εκπαιδευτικοί και μαθητές σχολικών μονάδων Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης. Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενες σχολικές μονάδες μπορούν να απευθύνονται στην υπεύθυνη του προγράμματος κ. Ευγενία Τσιτοπούλου (τηλ. 210-5441533, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ) . Η μετακίνηση των μαθητών θα γίνει σύμφωνα με τα προβλεπόμενα από την κείμενη νομοθεσία.