Μαθητεία των ΕΠΑ.Λ.
Παρασκευή Ιούλιος 30, 2021

Νέα ημερομηνία εγγραφών στο Πληροφοριακό Σύστημα Διαχείρισης "Τάξης Μαθητείας"

Aγαπητές/οί υποψήφιες/οι,
Λόγω της λήψης μέτρων για την αντιμετώπιση του κινδύνου διασποράς του COVID 19, η διαδικασία της εγγραφής θα υλοποιηθεί χωρίς φυσική παρουσία των μαθητευόμενων. Τα ΕΠΑ.Λ., με βάση τον οριστικό πίνακα κατάταξης και μετά από τηλεφωνική επικοινωνία με τους μαθητευόμενους, θα προβούν στην ηλεκτρονική εγγραφή τους στο Πληροφοριακό Σύστημα, από Δευτέρα 11-01-2021 έως και Τετάρτη 13-01-2021.
ΜΕΛΕΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ-ΜΑΘΗΤΕΥΟΜΕΝΩΝ
Καλή επιτυχία!
Γεν. Γραμ. Επαγγελματικής Εκπαίδευσης, Κατάρτισης, Διά Βίου Μάθησης και Νεολαίας

Πατήστε ΕΔΩ για να μεταβείτε στο ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ