Μαθητεία των ΕΠΑ.Λ.
Σάββατο Οκτώβριος 16, 2021

Πρόγραμμα και Εξεταστικά Κέντρα Εξετάσεων Πιστοποίησης Αποφοίτων του Μεταλυκειακού Έτους - Τάξη Μαθητείας των Επαγγελματικών Λυκείων (ΕΠΑ.Λ.) της 1ης περιόδου 2021

Αγαπητοί Υποψήφιοι,

Ανακοινώνουμε σήμερα το πρόγραμμα και τα εξεταστικά κέντρα στα οποία θα διεξαχθούν, πανελλαδικά, στις 17 και 18 Ιουλίου 2021, οι Εξετάσεις Πιστοποίησης των Αποφοίτων του Μεταλυκειακού Έτους - Τάξη Μαθητείας των Επαγγελματικών Λυκείων (ΕΠΑ.Λ.).

Οι φετινές εξετάσεις διεξάγονται κάτω από ιδιαίτερες συνθήκες, λόγω της πανδημίας Covid – 19. Έχοντας ως πρωταρχικό μέλημα την προστασία της υγείας σας, καθώς και όλων των συντελεστών των εξετάσεων, σας διαβεβαιώνουμε ότι υιοθετούμε πλήρως τις οδηγίες και τις συστάσεις των αρμόδιων φορέων, ώστε να είμαστε όλοι ασφαλείς.

Εύχομαι σε όλους σας καλή επιτυχία και καλή σταδιοδρομία.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΟΥΣΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥ Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.
& ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ Κ.Ε.Ε.Π.Ε.Κ.

Ιωάννα Λυτρίβη

Για το πρόγραμμα και τα εξεταστικά κέντρα πατήστε εδώ.