Μαθητεία των ΕΠΑ.Λ.
Σάββατο Οκτώβριος 16, 2021

Τάξη Μαθητείας ΕΠΑ.Λ. 1ης περιόδου 2021 - Κατάλογοι Υποψηφίων

Διεξαγωγή εξετάσεων Πιστοποίησης Αποφοίτων του Μεταλυκειακού Έτους- Τάξη Μαθητείας ΕΠΑ.Λ. 1ης περιόδου 2021 – Κατάλογοι Υποψηφίων

Ο Εθνικός Οργανισμός Πιστοποίησης Προσόντων και Επαγγελματικού Προσανατολισμού (Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.), ανακοινώνει τους Καταλόγους Υποψηφίων εξετάσεων Πιστοποίησης Αποφοίτων του Μεταλυκειακού Έτους- Τάξη Μαθητείας ΕΠΑ.Λ. της 1ης περιόδου 2021 ανά ειδικότητα και Εξεταστικό Κέντρο.

Αναλυτικοί Κατάλογοι Υποψηφίων ανά ειδικότητα και Εξεταστικό Κέντρο στο οποίο θα εξεταστούν στο Β. Αιγαίο:

ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ - 1ο Ε.Κ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ -  Ε. Κ. ΣΑΜΟΥ