Μαθητεία των ΕΠΑ.Λ.
Κυριακή Νοέμβριος 28, 2021

ΧΟΡΗΓΗΣΗ ΒΕΒΑΙΩΣΕΩΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΠΤΥΧΙΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΕΠΙΠΕΔΟΥ 5 ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΠΡΟΣΟΝΤΩΝ

Οι επιτυχόντες στις Εξετάσεις Πιστοποίησης για τους Αποφοίτους του Μεταλυκειακού Έτους - Τάξη Μαθητείας των ΕΠΑ.Λ. της 1ης περιόδου 2021 μπορούν από σήμερα να παραλαμβάνουν ηλεκτρονικά τη Βεβαίωση Πιστοποίησής τους, πατώντας εδώ

Υπενθυμίζουμε ότι η Βεβαίωση Πιστοποίησης επέχει θέση Πτυχίου Επαγγελματικής Ειδικότητας Εκπαίδευσης και Κατάρτισης επιπέδου 5 του Εθνικού Πλαισίου Προσόντων.

Τα Πτυχία Επαγγελματικής Ειδικότητας Εκπαίδευσης και Κατάρτισης επιπέδου 5 του Εθνικού Πλαισίου Προσόντων θα αποσταλούν από τον Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π. προς τους επιτυχόντες το αμέσως επόμενο χρονικό διάστημα, στη διεύθυνση που είχε δηλωθεί κατά την υποβολή της αίτησής τους για τη συμμετοχή στις εξετάσεις Πιστοποίησης.

Σας ευχόμαστε καλή σταδιοδρομία!

Η Διευθύνουσα Σύμβουλος του Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π.
Ιωάννα Λυτρίβη