Μαθητεία των ΕΠΑ.Λ.
Παρασκευή Μάιος 27, 2022

ΑΝΑΚΟΙΝΩΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟ ΕΤΟΣ-ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ – ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2021-2022

Ανακοινωποίηση της πρόσκλησης υποβολής αιτήσεων για συμμετοχή στο Μεταλυκειακό Ετος-Τάξη Μαθητείας ως πρός το ΕΠΑΛ υλοποίησης της ειδικότητας "Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων".
Οι ενδιαφερόμενοι θα υποβάλουν ηλεκτρονικά τις αιτήσεις συμμετοχής καθώς και τα απαραίτητα δικαιολογητικά στη διεύθυνση e-mathiteia.minedu.gov.gr σύμφωνα με τις οδηγίες στην ίδια ιστοσελίδα, από την Παρασκευή 22 Οκτωβρίου 2021, ώρα 11.00 π.μ. έως και το Σάββατο 30 Οκτωβρίου 2021 και ώρα 19:00 μ.μ. Η συνολική διαδικασία των αιτήσεων και τα δικαιολογητικά περιγράφονται αναλυτικά στο κείμενο της πρόσκλησης που μπορείτε να δείτε και να κατεβάσετε απο ΕΔΩ.