Μαθητεία των ΕΠΑ.Λ.
Κυριακή Ιούνιος 30, 2024

ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΠΟΙΗΣΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΥΚΕΙΑΚΟ ΕΤΟΣ-ΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ – ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2021-2022

Ανακοινωποίηση της πρόσκλησης υποβολής αιτήσεων για συμμετοχή στο Μεταλυκειακό Ετος-Τάξη Μαθητείας ως πρός το ΕΠΑΛ υλοποίησης της ειδικότητας "Αισθητικής Τέχνης" και το είδος των θέσεων.
Οι ενδιαφερόμενοι θα υποβάλουν ηλεκτρονικά τις αιτήσεις συμμετοχής καθώς και τα απαραίτητα δικαιολογητικά στη διεύθυνση e-mathiteia.minedu.gov.gr σύμφωνα με τις οδηγίες στην ίδια ιστοσελίδα, από την Παρασκευή 22 Οκτωβρίου 2021, ώρα 11.00 π.μ. έως και το Τετάρτη 3 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 23:59 μ.μ. Η συνολική διαδικασία των αιτήσεων και τα δικαιολογητικά περιγράφονται αναλυτικά στο κείμενο της πρόσκλησης που μπορείτε να δείτε και να κατεβάσετε απο ΕΔΩ.