Μαθητεία των ΕΠΑ.Λ.
Παρασκευή Μάιος 20, 2022

Ανακοίνωση για τη θέση Συντονιστή ΠΔΕ και Υπευθύνων ΔΔΕ για τη Μαθητεία

Ενημερώνουμε τους /τις υποψήφιους/ες για τη θέση του Συντονιστή Π.Δ.Ε. για τη Μαθητεία– Υπευθύνου Δ.Δ.Ε. για τη Μαθητεία ότι οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν, με webex στο πλαίσιο των προληπτικών μέτρων για τον περιορισμό της εξάπλωσης του κορωνοϊού COVID - 19, αύριο Παρασκευή 26 Νοεμβρίου 2021, από τις 11:00 έως 13:00. Ο σύνδεσμος για τη σύνδεση στην πλατφόρμα webex καθώς και η ώρα της συνέντευξης θα αποσταλεί στο προσωπικό e-mail του κάθε υποψήφιου.