Σάββατο Απρίλιος 27, 2024

Προθεσμία – Προσωρινός αξιολογικός πίνακας κατάταξης των υποψήφιων εκπαιδευτικών για την πλήρωση κενούμενων θέσεων εκπαιδευτικών-μελών των ήδη συγκροτημένων ΕΠ.Ε.Σ. των Πειραματικών και Πρότυπων Σχολείων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Βορείου

Προθεσμία – Προσωρινός αξιολογικός πίνακας κατάταξης των υποψήφιων εκπαιδευτικών για την πλήρωση κενούμενων θέσεων εκπαιδευτικών-μελών των ήδη συγκροτημένων Επιστημονικών Εποπτικών Συμβουλίων (ΕΠ.Ε.Σ.) των Πειραματικών και Πρότυπων Σχολείων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Βορείου Αιγαίου

Η Περιφερειακή Επιτροπή Προτύπων και Πειραματικών Σχολείων (Π.Ε.Π.Π.Σ.) Βορείου Αιγαίου, συνεδρίασε την Τρίτη 27 Φεβρουαρίου 2024 και κατάρτισε προσωρινό αξιολογικό πίνακα κατάταξης των υποψήφιων εκπαιδευτικών για την πλήρωση κενούμενων θέσεων εκπαιδευτικών-μελών των ήδη συγκροτημένων Επιστημονικών Εποπτικών Συμβουλίων (ΕΠ.Ε.Σ.) των Πρότυπων και Πειραματικών Σχολείων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Βορείου Αιγαίου, ανά Επιστημονικό Εποπτικό Συμβούλιο (ΕΠ.Ε.Σ.) και ανά σχολική μονάδα, όπως επισυνάπτεται στο συνημμένο αρχείο excel.

Οι υποψήφιοι/-ες εκπαιδευτικοί δύνανται να υποβάλουν τυχόν ενστάσεις κατά του προσωρινού αξιολογικού πίνακα κατάταξης, στην ηλεκτρονική πλατφόρμα της αίτησής τους στο αντίστοιχο πεδίο,  έως την Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 15:00.

ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ Ι