Επιμόρφωση εκπαιδευτικών
Παρασκευή Μάιος 20, 2022

Επιστημονικό Συνέδριο με θέμα «Απόδοση ασκουμένων, αθλητών, πρωταθλητών» (17-4-2015)

Σας γνωστοποιούμε ότι η Σχολή Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει Επιστημονικό Συνέδριο με θέμα «Απόδοση ασκουμένων, αθλητών, πρωταθλητών».

Το συνέδριο θα πραγματοποιηθεί στις 8, 9 και 10 Μαΐου 2015 στην Αθήνα, στις εγκαταστάσεις της Σχολής (Εθνικής Αντίστασης 41, Δάφνη).

Το συνέδριο μπορούν να παρακολουθήσουν εκπαιδευτικοί Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης κλάδου ΠΕ11, χωρίς δαπάνη για το δημόσιο.

Παρακαλούνται οι Διευθυντές των Διευθύνσεων Π/θμιας & Δ/θμιας Εκπ/σης σε συνεργασία με τους Διευθυντές των σχολικών μονάδων να διευκολύνουν τους εκπαιδευτικούς που επιθυμούν να συμμετάσχουν στο συνέδριο, εφόσον δεν παρακωλύεται η ομαλή λειτουργία των σχολείων.

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα www.tefaacongress.gr.