Επιμόρφωση εκπαιδευτικών
Παρασκευή Μάιος 20, 2022

Η διαχρονική σημασία της Γεωπονικής Εκπαίδευσης και ο ρόλος του Γεωπόνου στη Δευτεροβάθμια (20-4-2015)

Σας γνωστοποιούμε ότι ο Σύλλογος Γεωπόνων Εκπαιδευτικών Ελλάδας διοργανώνει ημερίδα με θέμα: «Η διαχρονική σημασία της Γεωπονικής Εκπαίδευσης και ο ρόλος του Γεωπόνου στη Δευτεροβάθμια».

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στις 21 Απριλίου 2015 στην Αθήνα, στην αίθουσα Γαλάτεια Σαράντη του Υ.ΠΟ.ΠΑΙ.Θ. και ώρες 10:30-16.00.

Την ημερίδα μπορούν να την παρακολουθήσουν εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ14(04,05) και ΠΕ18 Τεχνολόγων Γεωπονίας, χωρίς δαπάνη για το δημόσιο.

Παρακαλούνται οι Διευθυντές των Διευθύνσεων Δ/θμιας Εκπ/σης σε συνεργασία με τους Διευθυντές των σχολικών μονάδων να διευκολύνουν τους εκπαιδευτικούς που επιθυμούν να συμμετάσχουν στην ημερίδα, εφόσον δεν παρακωλύεται η ομαλή λειτουργία των σχολείων

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα www.sygeke.gr.