Επιμόρφωση εκπαιδευτικών
Παρασκευή Μάιος 20, 2022

Εκπαιδευτική Ημερίδα (21-4-2015)

Σας γνωστοποιούμε ότι το «Ίδρυμα Αικατερίνης Λασκαρίδη»διοργανώνει εκπαιδευτική ημερίδα με τίτλο «Bullying μας αφορά όλους».

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 27 Απριλίου 2015 στον Πειραιά, στο Δημοτικό Θέατρο Πειραιά και ώρες 9:00-18.00.

Την ημερίδα μπορούν να παρακολουθήσουν εκπαιδευτικοί Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης, χωρίς δαπάνη για το δημόσιο.

Οι Διευθυντές Διευθύνσεων Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης σε συνεργασία με τους Διευθυντές των σχολικών μονάδων παρακαλούνται να διευκολύνουν τους εκπαιδευτικούς που επιθυμούν να συμμετάσχουν στην ημερίδα, εφόσον δεν παρακωλύεται η ομαλή λειτουργία των σχολείων

Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα http://www.laskaridou.gr/bullying-mas-afora-olous/.